Samorząd szkolny

Dnia 29 listopada odbyły się w naszej szkole tradycyjne wróżby andrzejkowe. Samorząd Uczniowski podczas pięciu lekcji zdołał wywróżyć świetlaną przyszłość całej szkole.

Zabawa karnawałowa w klasach 4-8

Dnia 19.02.2020r. Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę karnawałową dla klas 4-8. Pierwszy raz szkolna dyskoteka była prowadzona przez profesjonalnego wodzireja Pana Radosława Omiecińskiego.

Walentynki

14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Walentynki. Uczniowie pracujący w Samorządzie Uczniowskim i Szkolnym Wolontariacie roznosili “Pocztę walentynkową”.

Orszak świętego Mikołaja

Dnia 6 grudnia Szkolny Wolontariat i Rada Samorządu Uczniowskiego zorganizowały Orszak Mikołaja, który rozdawał radość i cukierki uczniom naszej szkoły.

Certyfikat Wielkiego Serca

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję zbiórki karmy dla zwierząt ze schroniska przy ul. Rybnej w Krakowie. W tym roku zebraliśmy aż 101 kilogramów. Akcja organizowana jest przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

Karnawałowo-walentynkowa dyskoteka na Żabiej

„ LOVE IS IN THE AIR” Dnia 15 lutego w rytmach najnowszych przebojów oraz klasycznych szlagierów, uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece zorganizowanej przez SU gimnazjum.  

“Przybieżeli do Betlejem pasterze…”

21 grudnia członkowie SU Gimnazjum w tradycyjnych strojach kolędników, słowami polskich kolęd składali Bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia Dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły oraz uczniom którzy chętnie dołączali się do kolędowania.  

Zdjęcie ze Świętym Mikołajem

Dnia 2 grudnia SU  Gimnazjum zorganizował akcje „ Zdjęcie ze Świętym Mikołajem” – Foto J Budka. W mikołajkowej atmosferze uczniowie mogli zrobić sobie zdjęcie z największym celebrytą tego dnia – Mikołajem z Żabiej i jego świtą. Przygotowane przez członków samorządu dekoracje cieszyły nasze oko aż do Świąt Bożego Narodzenia.

Andrzejki dla uczniów klas 4-6

22 listopada 2016 roku odbyła się zabawa andrzejkowa z wróżbami dla uczniów klas 4-6.

Dzień Edukacji Narodowej

W imieniu uczniów klas 4-6, członkowie Rady Samorządu Uczniowskiego wręczyli pracownikom szkoły laurki, składając życzenia zdrowia, szczęścia i radości z wykonywanej pracy.

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego w tym roku szkolnym są panie: Ewelina Pietroniuk, Grażyna Łuczak, Renata Sas-Dyrba.

Rada Samorządu Uczniowskiego wybrana na rok szkolny 2020/2021

Maja Orzechowska 8c – przewodnicząca
Zuzanna Baczyńska 8c – zastępca
Zofia Czechowska 5a – sekretarz

Członkowie:
Grzegorz Domino 4a
Alicja Kopacz 6c
Julia Kopińska 6a
Aleksandra Kraszewska 6b
Jakub Wołek 6a
Róża Buchwic 7b
Tomasz Dyląg 7b

Poczty sztandarowe w roku szkolnym 2019/2020:

Jakub Bunikowski (kl. 7 b) – chorąży
Alicja Młynek (kl. 8 a) – asysta
Zuzanna Baczyńska (kl. 7 c) – asysta