Zapraszamy na Dzień Otwarty ONLINE

Zapraszamy na Dzień Otwarty ONLINE 
Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 148
im. Polskich Noblistów w Krakowie
13 marca 2021 r., w godz. 10:00 – 13:00

Przez trzy godziny jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Będą Państwo mieli okazję:

  • obejrzeć krótkie filmiki i prezentacje pokazujące pracę Szkoły i oddające namiastkę wspaniałej atmosfery, która w niej panuje,
  • posłuchać wypowiedzi wybranych osób, m. in. dyrektora, nauczycieli (nie tylko uczących w klasach 1 – 3), pedagogów szkolnych, nauczycieli wspierających nauczanie dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, pedagogów specjalnych prowadzących różnorodne zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej, wychowawców świetlicy itd.
  • zadać pytania i uzyskać na nie odpowiedzi (będziemy odpowiadać również na pytania wcześniej zadane drogą elektroniczną poprzez formularz).

Link do formularza elektronicznego dostępny był do 10 marca 2021 r. Wszystkie osoby, które zgłosiły chęć udziału w spotkaniach, otrzymają do nich linki na podany adres e-mailowy.

W zakładce „Filmy, prezentacje o Szkole” zamieszczamy sukcesywnie linki do filmów, prezentacji i innych informacji o pracy naszej Szkoły, zapraszamy do ich obejrzenia. W zakładce „Rekrutacja” można zapoznać się z zasadami rekrutacji i naszą ofertą na rok szkolny 2021/2022.

 

 

Pozdrawiam serdecznie,
Jolanta Piekarska
Dyrektor Szkoły

RELATED POST

Skip to content