<<<>>>

Dzięki wspaniałej kadrze pedagogicznej i zaangażowaniu nauczycieli moja córka poczuła się Tu lepiej niż w przedszkolu, stała się bardziej odważna i śmiała. Ma teraz dużo koleżanek i kolegów.

Mama Milenki z czwartej klasy

<<<>>>

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru szkoły. Uczęszczają do niej obaj moi synowie. Jesteśmy zadowoleni z poziomu nauczania, mamy wspaniałe wychowawczynie, które troszczą się o wszechstronny rozwój dzieci. Synowie odnoszą tu swoje małe i duże sukcesy.

Mama Jasia z klasy 1 i Bartka z klasy 3

<<<>>>

Świetna szkoła!
Profesjonalna Kadra.
Nauczyciele bardzo pomocni.
W szkole panuje serdeczna atmosfera.
Jest ona bezpieczna i godna zaufania.
Syn bardzo zadowolony! Z chęcią idzie do szkoły.
Zajęcia są bardzo interesujące, prowadzone w ciekawy sposób. Organizowane są warsztaty z różnych dziedzin, liczne konkursy.
Polecam!

Ewelina, mama Bartosza z pierwszej klasy
  

<<<>>>

Szkołę na Żabiej cenimy szczególnie za:
– wysoki poziom nauczania (zwłaszcza j. polski i matematyka);
– troska o wysokie standardy zachowania uczniów;
– dużą ilość konkursów oraz zajęć dodatkowych.

Rodzice uczennicy z klasy 2

<<<>>>

Szkoła rzeczywiście jest fajna. A jej siłą są nauczyciele. Dobra opieka pedagogiczna. Nauczanie zdalne było organizowane na wysokim poziomie. Nauczyciel jest profesjonalny i przyjazny. Dzieci miłe i normalne. Bardzo polecam. To nasza druga szkoła i jesteśmy wdzięczni, że mamy możliwości uczyć się w tej szkole.

<<<>>>

Szkoła Podstawowa 148 to jedna z lepszych szkół o jakich słyszałam. Kadra nauczycielska stara się zapewnić wysoki poziom nauczania, co zresztą się udaje. Poza tym jest dużo zajęć dodatkowych, które pomagają uczniom z problemami.
Atmosfera w szkole jest przyjemna i przyjazna dzieciom. Mój syn chętnie chodzi do tej szkoły i nie zamieniłby jej na inną.

Aneta mama Kuby z klasy 6

<<<>>>

Szkoła małych i dużych sukcesów, czyli Szkoła na Żabiej, jest szkołą, do której chodziło już dwóch moich synów, teraz w 3 klasie jest moja córka. Dziwnym trafem wychowawczynią w klasach 1-3 całej trójki jest cudowna Pani Marta pełna ciepła i życzliwości. Dwie panie Renie i pani Anetka to panie wspomagające w klasach 1-3 moich dzieci, bardzo cierpliwe, zawsze gdy tylko potrzebowaliśmy pomocy były i są blisko i służyły pomocą. W starszych klasach chłopaków nie zapomnę pani Kasi, nauczycielka wymagająca z wielkim sercem, bardzo bym chciała, żeby uczyła moją córkę. Mogłabym pisać i pisać o wspaniałych nauczycielach: pani Ali, pani Marioli, pani Agnieszce, pani Luizie i wielu nauczycielach, którzy przewinęli się przez już 11 lat, które jestem w szkole jako rodzic. Dzięki za cierpliwość do uczniów i rodziców.

Dużo zdrowia,

Katarzyna mama Asi z 3 klasy

<<<>>>

Bardzo polecam szkołę nr 148.
Nauczyciele są bardzo pomocni w każdej dziedzinie.
Profesjonalna kadra. Super Wychowawca.
Szkoła ma bardzo wysoki poziom, lekcje są ciekawe i co najważniejsze Syn bardzo lubi uczęszczać do szkoły. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć lekcyjnych, z zajęć wychowania fizycznego, z zajęć na basenie oraz informatyki. Są organizowane świetne zajęcia dodatkowe w ramach lekcyjnych.
Bardzo miła i pomocna Pani Dyrektor.
Polecamy z całego serca.

Ewelina Gwóźdź – mama Bartka

<<<>>>

Za co cenię szkołę jako rodzic?
– za dobór świetnej kadry pedagogicznej – bardzo kompetentnej, sprawiedliwej, wyrozumiałej, wspomagającej i wspierającej;
– za troskę i opiekę nad uczniami – i tymi bez problemów, i tymi z mniejszymi problemami, i tymi z dużymi problemami;
– za przyjazną atmosferę, bardzo dobre relacje nauczyciel – uczeń, uczeń – nauczyciel;
– za brak przemocy – słownej i fizycznej;
A przede wszystkim, za to, że mój syn ją po prostu bardzo lubi – a w niej
p. Martę – wymagającą, ale zawsze sprawiedliwą i dobrą dla dzieci;
cudowną, ciepłą p. Anetkę – zawsze wspierającą i pomagającą;
p. Beatkę – z humorem uczącą języka angielskiego i poprawnych zachowań przy pomocy kaczki
i za to, że w szkole ma przyjaciół i kolegów.
Ja natomiast każdego dnia kiedy moje dziecko chętnie wstaje i jedzie do szkoły gratuluję sobie dobrej decyzji.

Mama Bartka z kl. 3 a

<<<>>>

Jestem mamą Uli z klasy 1, integracyjnej. Szkołę dla dziecka wybraliśmy świadomie. Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Klasa jest 14 osobowa. Wychowawczyni wraz z druga panią wspomagającą oddają naszym dzieciom serce. Są zawsze uśmiechnięte, chwalą, gdy trzeba i są stanowcze, gdy sytuacja tego wymaga. Ula uwielbia swoje Panie i z przyjemnością chodzi do szkoły. Panie zawsze znajdą czas na rozmowę z rodzicem. Wyjątkowo dobrze dzieci czują się na świetlicy. Panie są bardzo miłe. W czasie, przed i po lekcjach dzieci wspólnie odrabiają lekcje i dobrze się bawią. Jestem ogromnie wdzięczna Paniom ze świetlicy, iż w czasie pandemii moje dziecko mogło przebywać na świetlicy i miało zapewnioną opiekę i naukę zdalną. Myślę, że gdybym jeszcze raz miała wybierać, Ula trafiłaby w to samo miejsce :).

Agnieszka, mama Uli

<<<>>>

Bardzo pięknie dziękujemy Pani Jolancie Piekarskiej dyr Szkoły Podstawowej nr 148 przy ul. Żabiej – za życzliwość i pomoc okazywaną w każdej zgłoszonej sprawie. To kobieta o wielkim i współczującym sercu!

Pani Dyrektor nieustającego zdrowia i pomyślności!

Pani Nadii

zawsze życzliwej i empatycznej przewodniczącej Komisji Rady Rodziców klasy 3c, dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszych spraw i potrzeb od początku edukacji dzieci z klasy 3c!

Emilka, z trzeciej klasy

<<<>>>

Opowiem Wam w kilku słowach
jaka moja szkoła jest bombowa.
Chętnie chodzić do niej chcę,
a teraz z powodu Covida
bardzo cierpię.
Wszyscy nauczyciele pomocni są
i nauczyć jak najwięcej nas chcą.
Uśmiechają się, żartują
ale gdy trzeba dyscypliny dopilnują. :-))))

Alex, uczeń klasy 6b

<<<>>>

Nasza szkoła to wspaniali, pełni pasji nauczyciele oraz uczniowie, którzy bardzo często tę pasję podzielają.

Dorota Brzezińska