OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH I PRZEGLĄDACH POZASZKOLNYCH

 W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

KONKURSY, TURNIEJE, PRZEGLĄDY – ICH ORGANIZATORZY LAUREACI NAUCZYCIELE– OPIEKUNOWIE
Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny” Laureat:

Jan Piotrowski 3a

Wyróżnienie:

Zofia Szydełko 2a, Krzysztof Mendyk 3a,

Wiktor Sułkowski, Jakub Rutkowski 3b

Iwona Włodarz

Marta Kąkol

Grażyna Łuczak

Ogólnopolski konkurs “Świetlik”
UJ, Akademia Młodych Odkrywców
Wyróżnienie:

Maria Anuszkiewicz, Jeremi Duda, Zofia Jagiełło, Mikołaj Kasprzyk, Adam Kijewski, Jan Kopacz 1a, Jakub Bunikowski,
Karolina Kowalska 1b, Zuzanna Baczyńska, Jakub Hajduk,
Olga Krzyworzeka 1c, Jan Piotrowski, Wiktor Sułkowski 3b, Stanisław Krzyworzeka, Mateusz Francik, Mateusz Gęślak 4b

Nagroda:

Karol  Lach, Lidia Unrug, Maciej Marmol 1a,
Dominika Banaś, Mateusz Buda, Maja Chmielowska, Michał Koreń, Jan Mirkiewicz  1b, Katarzyna Folwarska 4b

Katarzyna Tabor

Halina Dąbrowska

Marta Ziobro

Iwona Włodarz

Grażyna Łuczak

Katarzyna Olchawa

Krakowski konkurs plastyczny “Kolory Letnich Wspomnień” MDK “Dom Harcerza” ul. Lotnicza1 Laureat:

Olga Krzyworzeka 1c

Marta Ziobro
Wojewódzki konkurs artystyczny

“Kraków w historii, legendach, rysunku

i fotografii”

Laureat:

Zuzanna Baczyńska, Jakub Hajduk 1c

Marta Ziobro
Konkurs plastyczny „Drogi do Niepodległości”  Dom Kultury Podgórze Wyróżnienie:

Michał Wrona, Emilia Rodecka 1b

Paweł Kijowski, Piotr Natanek 2a

Halina Dąbrowska

Marta Kąkol

„Wynalazek zmieniający świat”

AGH w Krakowie

Laureat:

Lidia Unrug 1a

Katarzyna Tabor
Ogólnopolski konkurs na ilustrację do wierszy Juliana Tuwima

Staromiejskie Centrum Młodzieży

wyróżnienie

Jan Kopacz, Lidia Unrug 1a

Katarzyna Tabor
Małopolski konkurs literacko plastyczny “Szukamy drugiego Andersena”  SP101 Wyróżnienie:

Lidia Unrug 1a

Katarzyna Tabor
Konkurs plastyczny “Krakowska Straż Pożarna” DZ XII, SP 24, Jednostka ratownictwa Gaśniczego 6 Im Lidia Unrug 1a

Wyróżnienie:

Jan Kopacz z 1a

Katarzyna Tabor
Krakowska Rodzina 2014

MDK Dom Harcerza

Im Jan Kopacz 1a Katarzyna Tabor
“Mój Ulubiony Bohater z Doliny Muminków”

DK Podgórze

IIIm Jan Kopacz 1a – prace przestrzenne

Wyróżnienie:

Rozalia Duda 1c – kategoria plastyczna

 

Katarzyna Tabor

Marta Ziobro

Dzielnicowy Konkurs Piosenki “Śpiewać każdy może ” organizator SP 117

 

 

Nagroda

Weronika Foryś 3a

Zespół klasy 1c “Pierwszoklasiści”

Zuzanna Baczyńska 1c

Maja Orzechowska  1c

Jakub Hajduk   1c

Mateusz Uzar   1c

Zosia Jagiełło   1a

Iwona Włodarz

Marta Ziobro

Konkurs plastyczny “Wielkanoc”

Dwór Czeczów

Nagroda:

Maria Anuszkiewicz, Zofia Jagiełło, Jan Kopacz, Dominika Machaj, Lidia Unrug 1a, Dominika Banaś, Bartek Grzywacz,

Magdalena Janasik, Gracjan Jurek, Alicja Miłek, Emilia Rodecka 1b,

Zuzanna Baczyńska, Olga Krzyworzeka, Maja Orzechowska,

Weronika Wrona 1c, Karol Lach, Ewelina Bilanda, Julia Pelc,

Emilia Turlej-Niziura, Zofia Węgrzyn, Alicja Staszak 3a

Katarzyna Tabor

Halina Dąbrowska

Marta Ziobro

Iwona Włodarz

“Nasi najlepsi bohaterowie” konkurs plastyczny ” W świecie baśni filmowej” MDK Jordan kino Paradox Wyróżnienie:

Anna Kempka, Wiktor Sułkowski 3b

Grażyna Łuczak
“W świecie baśni” konkurs recytatorski “Posłuchajcie oto bajka” DK Podgórze Wyróżnienie:

Mateusz Uzar 1c

Marta Ziobro
Konkurs literacki „Wiersz o Krakowie”

CK im. H. Jordana w Krakowie

Wyróżnienie:

Wiktor Tomeczko 1b

Halina Dąbrowska
“Cudowny Świat Baśni” klasy pierwsze

DK Podgórze

Wyróżnienie:

Maja Chmielowska 1b

Halina Dąbrowska
Małopolski konkurs plastyczno-literacki “Świętym być droga do świętości” DK Beskidzka Kategoria literacka

 Im Julia Pochłopień 3b

Kategoria plastyczna

IIIm Rozalia Duda 1c

Wyróżnienie:

Kacper Sikora1a

Nagroda:

Jan Kopacz, Lidia Unrug 1a, Mateusz Buda 1b

Grażyna Łuczak

Marta Ziobro

Katarzyna Tabor

Halina Dąbrowska

Wojewódzki Konkurs fotograficzny “Zimą Malowane”

DK Podgórze

IIIm Mateusz Buda 1b, Wojciech Jankowicz 2a

Wyróżnienie:

Jakub Hernik, Alicja Miłek 1b

Halina Dąbrowska

Marta Kąkol

IV Powiatowy konkurs fotograficzno plastyczno literacki „Moje miejsce na Ziemi”, ZSOI nr 4 IIm Adam Kijewski 1a
IIIm Manuela Kulik IIIB  

Wyróżnienie:

Adrian Piotrowski IIB

Katarzyna Tabor

Anna Nowosadzka

Małgorzata Nowak

VIII Konkurs na projekt kartki świątecznej- “Dar na Hospicjum św. Łazarza w Krakowie” MDK al. 29 Listopada 102, Fundacja Pomoc Krakowskiemu Hospicjum Wyróżnienie:

Sylwia Trela IIIA

Dominika Mazoń
Wojewódzki Konkurs plastyczny “Podarek dla chorego” Hospicjum św. Łazarza w Krakowie IIm Barbara Szaflarska IIC Edyta Kochan

Dominika Mazoń

“Żonkilowe Poletko” Hospicjum św. Łazarza w Krakowie Wyróżnienie:

Aleksandra Pater, Barbara Szaflarska IIC

Edyta Kochan

Dominika Mazoń

I Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Liturgicznej CJPII, RS JPII w Krakowie IIm Patryk Korpak IID Edyta Kochan
“Konkurs Wiedzy o Życiu, Dziele i Nauczaniu bł. Jana Pawła II” G29 IIm Anna Jakóbska IF, Patryk Korpak IID, Patryk Kotowicz IIE Edyta Kochan

Ks. Piotr Pietruszka

Konkurs literacki “Jan Paweł II we wspomnieniach moich bliskich” G29 Wyróżnienie:

Karolina Nowak IIC

Edyta Kochan
Ogólnopolski konkurs fotograficzno literacki “Korowód Świętych”

ZSOI 4 w Krakowie

Im Alicja Czechowska 2a

IIIm Katarzyna Folwarska 4a

Agnieszka Czechowska

Wioletta Szwej

Ogólnopolski konkurs plastyczny “Jaki ten świat jest piękny” IDM JPII w Krakowie IIm ex aequo Radosław Sadowski 5b, Natalia Jarczyk 6a

IIIm Magdalena Folwarska 6b

Wioletta Szwej
Ogólnopolski konkurs plastyczny “Wszyscy Święci” IDM JPII w Krakowie IIIm Karol Żukrowski-Chruściel 6b Wioletta Szwej
Ogólnopolski “Taki mały, taki duży – Święty Jan Paweł II- Papież polak w oczach dzieci i młodzieży”

Papieski Uniwersytet JPII w Krakowie

Wyróżnienie

Gabriela Wielgus 5b

Wioletta Szwej
Konkurs plastyczny “Konkurs palm”

Towarzystwo Przyjaciół Prokocimia, Kościół Rektoralny  oo. Augustianów

IIm Magdalena Basta 5b Wioletta Szwej
Ogólnopolski konkurs tematyczny “Losy Bliskich i losy Dalekich” życie Polaków w latach 1914-1989 Małopolski Kurator Oświaty, Fundacja AK w Londynie Finalista etapu wojewódzkiego Majka Gabriela IC Jolanta Ślęczka
Ogólnopolski konkurs historyczno- literacki “Żołnierze Wyklęci- Bohaterowie Niezłomni” Stowarzyszenie Odra – Niemen, Fundacja

im. K.Wielkiego i im. B. Chrobrego

I m Laureat szczebla regionalnego Michał Święch ID Jolanta Ślęczka
“Przymierze polsko- włoskie” konkurs plastyczny SP 113 w Krakowie Im Michał Bydłoń 5b

IIIm Weronika Wójcik 5b

Anna Filar
“Perły architektury w Polsce i we Włoszech”

“Powołanie ostatnich Jagiellonów” SP 113

Im Michał Bydłoń 5b

IIIm Weronika Wójcik 5b

Anna Filar
“Śpiewamy Pamięć” ZSO nr 12 w Krakowie IIm  Chór Szkolny klas I-III gimnazjum Maria Stachowska
Wojewódzki konkurs literacko- historyczny “Przeszłość nie jest krainą, którą łatwo opuścić. Literackie wspomnienia z historii mojej rodziny.”

SP 45 im. Pauli Montal Sióstr Pijarek

Wyróżnienie:

Gabriela Majka IC

Teresa Chabińska

Małgorzata Bogusz

Konkurs Wojewódzki “Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku” IIm w województwie Magdalena Folwarska 6b

IIIm w województwie Aleksandra Michalewska IIF

Wyróżnienie:

Barbara Szaflarska IIC

Urszula Żyła

Teresa Chabińska

Joanna  Broda

 

Powiatowy konkurs “Zmagania z Językiem Polskim” DK Podgórze- Dział Oświatowy Im Magdalena Folwarska 6b

Vm Justyna Marchewka IIIC

Wyróżnienie:

Katarzyna Folwarska 4a, Gabriela Wielgus 5b

Zuzanna Godula IC, Karolina Nowak IIC, Małgorzata Cebulka, Alicja Maziejuk IIF, Aleksandra Bobrek, Agnieszka Skimina IIIC, Bruno Dzikowski, Kinga Mrugała, Barbara Słomak,

Małgorzata Sosin, Anna Wolarska IIID

Urszula Żyła

Piotr Kowalik

Katarzyna Sarba

Elżbieta Olszewska

Joanna Broda

Teresa Chabińska

Małopolskie Dyktando Niepodległościowe
„Po Polsku o Historii”

 

 

Laureat:

Magdalena Folwarska 6b

Aleksandra Ciastoń IID  

Finaliści:

Aleksandra Bobrek IIIC 

Barbara Frey IF  

Piotr Kwieciński IID 

Julia Marczyńska IIIF 

Pawlik Bartosz IIID 

Krzysztof Tarko IG

Aleksandra Wałach IIF  

Urszula Żyła

Piotr Kowalik

 

 

Piotr Kowalik

Elżbieta Olszewska

Joanna Broda

Teresa Chabińska

Jolanta Łukasiewicz

Wojewódzki Konkurs Fotograficzno- literacki  „Zimą Malowane” IIIm Kamila Jankowicz 5a Katarzyna Sarba
Podgórski przegląd talentów “Podgórska Bitwa na talenty” Im Katarzyna Ignatowicz IIIF Katarzyna Sarba
Wojewódzki konkurs “Festiwal Piosenki Polskiej” DK Podgórze Im Małgorzata Frey 4a Katarzyna Sarba
Powiatowy konkurs recytatorski “Poezja Kobiet” DK Podgórze Im Małgorzata Frey 4a

Wyróżnienie:

Barbara Frey, Natalia Hebda IF

Katarzyna Sarba

Elżbieta Olszewska

“Przymierze polsko- włoskie” konkurs recytatorski poezji J. Kochanowskiego “Sobie śpiewam a muzom” SP 113 w Krakowie IIIm Szymon Wawrzynek 4b Jolanta Łukasiewicz

Iwona Słocka

“Przymierze polsko- włoskie” konkurs literacki SP 113 w Krakowie Wyróżnienie:

Mateusz Francik 4b

Jolanta Łukasiewicz
“Kiermasz krótkich form redakcyjnych” ZSOI 4 IIm w etapie dzielnicowym IC:

Zuzanna Godula, Kacper Palonek-Kozdęba, Justyna Szczotka

 

Teresa Chabińska
XXXIII Olimpiada Języka Francuskiego
udział w etapie okręgowym
Weronika Jabłońska IIIF Ewa Brągiel
Konkurs pięknego czytania w j. francuskim

Księgarnia Wydawnictw Francuskojęzycznego Edukator, Instytut Francuski

Im Weronika Jabłońska IIIF

Wyróżnienie

Barbara Frey IF

Ewa Brągiel

Marta Gołąb

X Krakowski Młodzieżowy Festiwal Piosenki Francuskiej,

TPPF, XXI LO, DK im. A. Bursy

IIIm Katarzyna Ignatowicz IIIF

Zaproszenie do współpracy z Agencją Artystyczną

Violin & Piano

 

Ewa Brągiel

 

“Mes renconteres avec le francais” SP

im P. Michałkowskiego w Krakowie

Im Magdalena Folwarska 6b Wioletta Lasa
Konkurs wiedzy o Francji “Francja dlaczego nie!” Centrum Młodzieży

im. H. Jordana w Krakowie

IV m Magdalena Ziętara IIIF Agnieszka Czechowska
“Mardi Gras” LO  ul. Złoty Róg w Krakowie IIm w klasach II-III gimnazjum

Michał Górecki, Aleksandra Trojak, Anna Radwańska IIF

Agnieszka Czechowska
XXXII Konkurs recytatorski poezji i prozy frankofońskiej im. Jerzego Lisowskiego Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej W finale regionalnym konkursu:

 Im Jakub Szwast ID 

IIm  Aleksandra Feliks  IF

Agnieszka Czechowska

Marta Gołąb

What do you know about the English- speaking world “Krainy geograficzne Stanów Zjednoczonych” G 23 Laureat:

Bartosz Sierant IIC, Bruno Dzikowski, Kamil Korczyński IIID

Magdalena Bryndal
Konkurs powiatowy “Matejkowskie Dni Nauki i Pasji” LO w Wieliczce chemia

Im Grzegorz Siembab IIIF

język angielski

Im Bruno Dzikowski IIID

IIm  Aleksandra Dziurdzia IIIC

fizyka

IIm Weronika Małagocka IIIF

recytacja

Im Michał Gałka ID

matematyka

IIm Marta Folatko IIID

biologia

Im Michał Górecki IIF

Katarzyna Goryca

Magdalena Bryndal

Beata Marszałek

Renata Balwierz

Piotr Kowalik

Bożena Jeziorek

Urszula Chrabąszcz

“Polsko- Ukraiński Konkurs Lwiątko 2014”
V LO w Krakowie
Taon

Szymon Bujak ID, Daniel Wojtaszek IID

Justyna Jamróz
V Konkurs piosenki anglojęzycznej ” Singing Kids” MDK Dom Harcerza IIIm Małgorzata Frey 4a Alicja Żytniak
XIII ” Nowohucki przegląd artystyczny w językach obcych” OK im. C.K. Norwida ZSOS2 Wyróżnienie:

Kamil Korczyński – za wybitną osobowość aktorską

Beata Rubiś
Olimpiada z języka angielskiego dla gimnazjalistów Finalistka:

Katarzyna Ignatowicz IIIF

Katarzyna Ślęzak
Konkurs Powiatowy “Matematyka w Języku Angielskim dla Gimnazjalistów”  G21 Laureat etapu powiatowego:

Zuzanna Jaworska, Justyna Wronka IIIF

Magdalena Bryndal

Jolanta Piekarska

 Konkurs wojewódzki „Krakowska Matematyka” Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Laureat etapu wojewódzkiego:

Mateusz Francik 4b, Magdalena Folwarska 6b

 

Alicja Cieplińska

 

Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny” Wynik bardzo dobry nagroda I stopnia

Magdalena Folwarska 6b

Wyróżnienie:

Katarzyna Folwarska 4a, Mateusz Francik 4b, Tomasz Gacek 5a, Paweł Irzyk, Stanisław Górski, Łukasz Bednarek, Jakub Szwast, Wojciech Pasek ID, Zuzanna Kubal IE, Jan Jurkiewicz, Jakub Klęski IG, Piotr Olkuśnik, Aleksandra Ciastoń,

Konrad Kurzydym, Daniel Wojtaszek IID, Zuzanna Jaworska IIIF

Alicja Cieplińska

Anna Widur

Jolanta Piekarska

Bożena Jeziorek

Marzena Płachciok

 

Turniej matematyczno- sportowy pod patronatem OK SNM Odział Krakowski Im Paweł Irzyk, Krzysztof Żelazny, Filip Szot,

Tomasz Krzywański ID

IIm Kamil Sagan, Jacek Surówka, Krzysztof Tokarczyk,

Jakub Kęsek IG

IIIm Gabriela Grzyb, Aleksandra Klimczyk, Gabriela Ottenbreit,

Jakub Pelc IG

Anna Widur

Mirosław Kopiński

Jolanta Piekarska

Dorota Brzezińska

XIV Wojewódzka Impreza na ORIENTACJĘ – “INO 2013-Południowe Rubieże Krakowa” – Zarząd Oddziału Małopolskiego PTSM I m reprezentacja  uczniów klas I gimnazjum

Oliwia Strózik IC, Szymon Bujak, Filip Szymeczko ID,

Grzegorz Zielowski IE, Gabriela Grzyb, Aleksandra Klimczyk ,

Weronika Kołaczewska IG

II m reprezentacja uczniów klas II i III gimnazjum
Maciej Jaszcza, Paweł Brzoskwinia IID,  Małgorzata Cebula, Anna Radwańska IIF,  Patrycja Delkowska IIG, Karolina Kaczor IIIC,
Anita Florek, Grzegorz Siembab IIIF

Joanna Herbut
Kinga Rokicka
V Wojewódzki Rajd Kół PTSM” LUBOGOSZCZ 2013″- ” Na indiańskim odblaskowym szlaku” – Zarząd Oddziału Małopolskiego PTSM II m reprezentacja uczniów klas I – III gimnazjum
Dominika Karasińska IC,  Anastasia Jachimowicz IE,
Weronika Kołaczewska IG, Mateusz Karasiński II D, Klaudia Baran, Michał Górecki, Anna Radwańska IIF, Patrycja Delkowska IIG,
Karolina Kaczor IIIC,  Anita Florek III F, Grzegorz Siembab IIIF
Kinga Rokicka
XV Wojewódzki Rajd im. Jana Grondkowskiego: „Święto Niepodległości” –  Zarząd Oddziału Małopolskiego PTSM III m reprezentacja uczennic klasy II F
Klaudia Baran, Anna Radwańska
Kinga Rokicka
 

Spartakiada Dzielnicy XII Miasta Krakowa

ZSOI4

 

IIm reprezentacja klas 1-3

IIIm reprezentacja klas 4-6

Halina Błoniarz

Teodor Wójcik

Justyna Frączek

Renata Nizioł

Eliminacje do XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego dla szkół gimnazjalnych IVm drużyna:

Kamil Nalepa IE,

Bartek Gorczyński, Daniel Wojtaszek IID

Aneta Rawińska
Prokocim CUP Turni9ej piłkarski w ramach Spartakiady Dzielnicy XII IIIm reprezentacja klas 4-6 Teodor Wójcik
Turniej „Dwa ognie” dla klas IV

SP/ SP nr 124

VII m Reprezentacja

Katarzyna Folwarska,  Adam Lasek Wiktoria Gwiazdowska Mateusz Ślęczka Aleksandra Tota, Wiktoria Walczak 4a

Mateusz Gęślak, Krzysztof Jarocha, Paulina Natanek Roksana Stawiarska,  Wawrzynek Szymon 4b

Teodor Wójcik
Justyna Frączek
Jesienne indywidualne biegi przełajowe

Krakowski /Małopolski Związek Sportowy

Finał Miejski

Im Mateusz Puchała IH      Damian Szafraniak IIE

IIm Jan Jaszczyński IH

IIIm Daniel Wojtaszek IID

IV m Paweł Gas IIIE

VIm Gabriela Klimek IIF

Dawid Tomczuk IA, Aleksandra Feliks IF, Gabriela  Ottenbreit IG, Kamila Szymczak, Adrian Kucia IH, Maksymilian Michalczyk, Kajetan Basta, Piotr Kwieciński IID,  Wiktoria Proszek IIIC,

Szymon Wójcik IIIF

Finał Wojewódzki

XIIm Mateusz Puchała IH

Udział:

Gabriela Klimek IIF, Damian Szafraniak IIE,

Daniel Wojtaszek IID

Dorota Brzezińska

Elżbieta Imiołek

Małopolska Gimnazjada w Snowbordzie

Małopolski Związek Sportowy

Im w Mistrzostwach Krakowa Gabriela Ottenbreit IG

VIIm w finale wojewódzkim

Dorota Brzezińska
Szkolna Indywidualna Liga LA Dziewcząt

Krakowski /Małopolski Związek Sportowy

Finał Miejski

IV m skok w dal Wiktoria Proszek IIIC

Vm skok w dal Anna Sensoła IF

Vm pchniecie kulą Urszula Janiec IIIF

VIm 300m Aleksandra Feliks IF

VIm 600m Julia Szostak ID

Finał Wojewódzki

Szostak Julia ID, Aleksandra Feliks, Anna Sensoła IF,

Wiktoria Proszek IIIC, Urszula Janiec IIIF

Dorota Brzezińska

Elżbieta Imiołek

Szkolna Indywidualna Liga LA Chłopców

Krakowski /Małopolski Związek Sportowy

Finał Miejski

Im 1000m  Paweł Gas IIIE

IIm 1000m Dominik Szafraniak IIE

IIm  sztafeta 4×100 Jan Urbanik IA, Daniel Wojtaszek IID,

Kamil Chudzik IIE, Szymon Wójcik IIIF,

IIIm pchniecie kulą Andrzej Pałka IIID

IVm skok w dal Szymon Wójcik IIIF

VIm 100m Kamil Chudzik IIE

100m Jan Urbanik IA

300m Grzegorz Zielowski, Dominik Wysocki

Skok w dal Maksymilian Michalczyk IID

Pchnięcie kulą  Daniel Wojtaszek IID

Finał Wojewódzki

Vm  sztafeta 4×100 Jan Urbanik IA, Daniel Wojtaszek IID,

         Kamil Chudzik IIE, Szymon Wójcik IIIF,

Vm rzut oszczepem Daniel Wojtaszek IID

Xm 1000m Paweł Gas IIIE

XIIm 1000m Dominik Szafraniak IIE  

XIIIm 100m Kamil Chudzik IIE

Pchnięcie kulą Andrzej Pałka IIID

 

Dorota Brzezińska

Elżbieta Imiołek

Małopolska Gimnazjada w sztafetowych biegach przełajowych Małopolski Szkolny Związek Sportowy Nowy Targ Finał wojewódzki:

Martyna Dudek, Olga Wołkowicz IE, Aleksandra Feliks, Nina Kowalczyk, Ewelina Michalczyk IF, Kamila Szymczak IH,
Ada Jamruszkiewicz IIG, Ola Dziurdzia, Anna Siuta IIIC

Dorota Brzezińska

Elżbieta Imiołek

Mikołajkowy indywidualny Turniej Tenisa Stołowego ZSO nr 35, Straż Miejska Im Sandra Kozioł IE

IVm Adam Jawor IIID

Elżbieta Imiołek

Mariusz Górka

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych w ramach Matejkowych Dni

LO w Wieliczce

IVm Oliwia Strózik IC, Martyna Dudek IE, Aleksandra Feliks, Joanna Pikus IF, Emilia Niedzielska IG, Justyna Książkiewicz IIE, Sandra Sobol IIF, Michał Katra IIIB, Bartosz Pawlik IIID, Joanna Łepkowska, Piotr Górni, Bartosz Legutko, Filip Wasilewski IIIE Dorota Brzezińska

Justyna Frączek

Robert Kalita

Mirosław Kopiński

Turniej Piłki Nożnej Coca Cola Cup

G ul. Lipska, SMS ul. Szablowskiego

Im w I etapie eliminacyjnym

IIIm  w II etapie eliminacyjnym

Drużyna: Jan Jaszczyński IE, Jakub Abramowicz IE, Michał Feliks, Kamil Janicki, Paweł Kleszcz IIE, Wiktor Klima IIIC, Adam Jawor, Krzysztof Zdziech IIID, Paweł Gas, Piotr Górni IIIE

 

 

Mariusz Górka

 

 

 

Turniej Piłki Nożnej Prokocim Cup w ramach Spartakiady Dzielnicy XII ZSOI4, KLS Kolejarz, BS Orlik ul. Jerzmanowskiego IIm Drużyna: Michał Feliks, Kamil Janicki, Dominik Chrząścik  IIE, Wiktor Klima IIIC, Krzysztof Zdziech IIID, Paweł Gas, Piotr Górni, Dawid Kołaczewski IIIE Mariusz Górka
Turniej Piłki Nożnej Coca Cola Cup 2014

BS Orlik ul. jerzmanowskiego G 29, G w Sobolowie

Im w I etapie eliminacyjnym

IIIm  w II etapie eliminacyjnym

Drużyna: Agnieszka Pałka, Julia Szostak ID, Marcelina Kwinta, Angelika Palasz ,Natalia Siemieniec IIE, Gabriela Klimek IIF, Wiktoria Szostak IIIB, Anna Dyba, Angelika Wołoszyn IIIE

Mariusz Górka
Otwarte Mistrzostwa Krakowa w piłce siatkowej dziewcząt

MOS “Wschód”

Im w Podgórzu

IV m w Krakowie

Reprezentacja:   Martyna Dudek, Dominika Palonek,

Aleksandra Wołkowicz  IE, Aleksandra Feliks, Joanna Pikus IF, Emilia Niedzielska, Michalina Konieczna IG, Justyna Książkiewicz, Sandra Sobol IIE, Michał Katra IIIB, Bartosz Pawlik IIID,

Joanna Łepkowska IIIE

 

Mirosław Kopiński
Otwarte Mistrzostwa Krakowa w piłce siatkowej dziewcząt- Finały -Rejon Podgórza Im Rejon Podgórze reprezentacja

Im w grupie B

Emilia Niedzielska (kapitan), Michalina Konieczna IG, Oliwia Strózik IC, Martyna Dudek, Dominika Palonek,

Aleksandra Wołkowicz IE, Aleksandra Feliks, Joanna Pikus IF, Justyna Książkiewicz, Aleksandra Piesak, Sandra Sobol IIE,

Joanna Łepkowska IIIE

Najlepsza atakująca- Emilia Niedzielska IG

Najlepsza rozgrywająca- Joanna Pikus IF

Mirosław Kopiński
Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Tenisie Stołowym Indywidualnym

Małopolski SZS w Krakowie,

Powiatowy SZS w Limanowej

VII-VIIIm w województwie Sandra Kozioł IE Robert Kalita
Konkurs “Mistrzostwa dopingu” w ramach Półmaratonu Marzanny

Klub Biegania “Dystans”

IIm reprezentacja

Oliwia Strózik IC, Anastasia Jachimowicz IE, Martyna Dudek, Gabriela Grzyb, Emilia Niedzielska IG, Małgorzata Peca, Patrycja Wronka, Wioletta Tomana, Gabriela Zabzdyk IH

Robert Kalita
Mistrzostwa Krakowa W Pływaniu Indywidualnym Szkolny Związek Sportowy, COM COM ZONE Laureatka etapu wojewódzkiego:

IIIm w eliminacjach  

Aleksandra Sudek IIC VIIm w województwie

Robert Kalita