Osiągnięcia sportowe 2014/2015

26.11.2014r.  na Turnieju Gimnazjum Dziewcząt w Piłce Siatkowej im. Agaty Mróz w Gimnazjum 29. Zajełyśmy drugie miejsce

BIEG NA ORIENTACJĘ

11 października 2014 r. Reprezentacja Gimnazjum nr 32 wzięła udział w Samorządowym Biegu na Orientację organizowanym przez Urząd Miasta Krakowa. Punkty zdobyte przez naszą reprezentację, będą wliczane do Ligi Samorządów Szkół Gimnazjalnych Krakowa.
Zawody miały bazę w Wojskowym Klubie Sportowym Wawel, a uczestnicy biegu rywalizowali, przemierzając zakamarki pobliskich ulic, parków i osiedli. Każde Gimnazjum biorące udział w zawodach reprezentował trzyosobowy patrol żeński i trzyosobowy patrol męski. Bieg polegał na najszybszym pokonaniu wyznaczonej trasy w terenie. Zadaniem było, korzystając z mapy, znalezienie i potwierdzenie obecności na wszystkich punktach kontrolnych, a wybór trasy pomiędzy punktami kontrolnymi był dowolny. Każdy zespół otrzymał kartę startową, na której odznaczał swoją obecność specjalnym kasownikiem/perforatorem.
Nasza reprezentacja mocno nastawiła się na zwiedzanie okolicznych atrakcji, stąd nieco dalsze miejsce w klasyfikacji. Najważniejsza jednak była wspólna dobra zabawa.

Opiekunowie:
P. Justyna Frączek
P. Luiza Dobrzańska

FINAŁ WOJEWÓDZKI INDYWIDUALNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH W NOWYM TARGU

Dnia 8 października 2014 roku na Finale Wojewódzkim Indywidualnych Biegów Przełajowych, na lotnisku w Nowym Targu, nasze gimnazjum reprezentowała wicemistrzyni Krakowa Nikola Baran z klasy I C oraz wicemistrz Krakowa Mateusz Bil z klasy ID. W poszczególnych finałach uczestniczyło ponad 100 uczniów z całej Małopolski! W finale chłopców klas pierwszych gimnazjum nasz Mateusz Bil przybiegł piąty!!! Wielkie gratulacje! Jesteśmy z Ciebie dumni!

FINAŁ WOJEWÓDZKI INDYWIDUALNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ

Dnia 2 października 2014 roku na Finale Wojewódzkim Indywidualnej Ligi LA na stadionie Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, nasze gimnazjum reprezentował Daniel Wojtaszek z klasy III D, jako wicemistrz Krakowa w pchnięciu kulą. Niestety nie udało się obronić tytułu w tej konkurencji. Daniel Wojtaszek zdobył jednak miejsce na podium w rzucie oszczepem!!!

Gratulujemy!!!

Uczniowie i uczennice naszego gimnazjum jak co roku we wrześniu brali udział w zawodach lekkoatletycznych. Każdej jesieni Krakowski Szkolny Związek Sportowy organizuje Indywidualną Ligę LA oraz Indywidualne Biegi Przełajowe. W tym roku zdobyliśmy 3 srebrne medale! Oto nasi zwycięzcy:
Nikola Baran klasa I C – wicemistrzyni Krakowa w biegach przełajowych na 1000m
Mateusz Bil klasa I D – wicemistrz Krakowa w biegach przełajowych na 1500 m
Daniel Wojtaszek klasa III D – wicemistrz Krakowa w pchnięciu kulą (10,21m)

Invalid Displayed Gallery

GRATULUJEMY!

Z archiwum:

2013/2014

2012/2013

2011/2012