Nasze piórniki już w Afryce:-)

Drodzy uczniowie i Rodzice!
Pamiętacie jesienną akcję „Piórniki do Afryki”, do której włączyły się wszystkie klasy ale też indywidualnie wielu uczniów i pracowników szkoły? Do koordynatorów szkolnej zbiórki dotarł mail z radosną informacją:
„201 piórników, (a wśród nich zebrane w ZSOI 4), dotarło do placówki misyjnej w Betare-Oya, w Kamerunie. Wychowawcy oratorium, które prowadzi s. Teresilla Osuch ze Zgromadzenia Sióstr Michalitek, napisali do fundacji list, aby podziękować za przekazany dar.
„Potwierdzamy otrzymanie trzech paczek zawierających piórniki przeznaczone dla dzieci objętych programem adopcji oraz wszystkich dzieci z Oratorium. Podarowane przybory szkolne, dość ważne, pozwolą im rysować, kolorować i wykonywać inne prace.
Rozdawanie piórników szkolnych wywołało u dzieci wielką radość i ogromny entuzjazm, który sprawił, że zaczęły spontanicznie śpiewać i dziękować, tańcząc tak, aby wyrazić swoją szczerą wdzięczność darczyńcom.
My również, przyłączając się do nich chcemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność za ten znaczący prezent i doceniamy jego wartość wraz ze wszystkimi, którzy byli obecni na uroczystości rozdania piórników dzieciom.
Obiecując Wam dobry użytek z otrzymanych prezentów błagamy dla Was i Waszych rodzin o obfite łaski i błogosławieństwo tak, aby Chrystus Zmartwychwstały wynagrodził Was stokrotnie.”
Tekst i zdjęcia pochodzą ze strony http://dzieciafryki.com/tancem-dziekuja-za-przybory-szkolne/

Dziękujemy za wsparcie misyjnego dzieła!

Koło Wolontariatu ZSOI nr 4 z opiekunami
p. Iwona Słocka i p. Mariola Dębowska-Zielińska

[Not a valid template]

RELATED POST

Skip to content