Misie i słodycze dla chorych dzieci

Świąteczna akcja zbierania zabawek i słodyczy dla pacjentów z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego „Misie i słodycze dla chorych dzieci”, prowadzona przez Zespół Promocji Zdrowia SP 148 i Koło Wolontariatu SP 148 i Gimnazjum nr 32 trwała tylko tydzień, a zakończyła się ogromnym sukcesem. Dzięki dobremu sercu naszych Uczniów i Państwa – Rodziców, udało się stworzyć 100 paczek! Wasz wielki entuzjazm i chęć wsparcia dzieci przebywających w okresie świątecznym w szpitalu spowodowała, że do ostatnich chwil uczniowie przynosili słodycze, pluszaki, kredki, kolorowanki, książki i gry… Wspólnymi siłami wypełniliśmy prezentami worek Świętego Mikołaja, który 23 grudnia organizatorzy akcji zawieźli na oddziały szpitalne do chorych dzieci. 

Przekazujemy gorące podziękowania od personelu medycznego pracującego w USD w Prokocimiu za hojne obdarowanie dzieci prezentami, za którymi skryliście Państwo swój uśmiech do chorego dziecka.

Ze strony naszej szkoły dołączamy się do tych słów i dziękujemy za motywowanie dzieci do niesienia pomocy potrzebującym. 

– Zespół Promocji Zdrowia i Członkowie Koła Wolontariatu SP 148 i Gimnazjum nr 32 

/I. Słocka, M. Dębowska – Zielińska, M. Kąkol/

RELATED POST

Skip to content