Kolejny piknik „Rodzinnie na Żabiej”

3 czerwca 2017r. odbył się kolejny piknik „Rodzinnie na Żabiej”. Podczas imprezy można było wziąć udział w rywalizacjach sportowych, zabawach z chustą, obserwować doświadczenia chemiczne i fizyczne, puszczać bańki.
Jak co roku, dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa, gdzie można było wylosować ciekawą niespodziankę. Dla najmłodszych przygotowano zabawy z chustą,  kącik plastyczny i językowy, a koło wolontariatu  malowanie twarzy.
Na dbających o zdrowie, czekała szkolna pielęgniarka, by dokonać pomiaru poziomu cukru i ciśnienia, a „poszkodowanym” opatrzyć bolące kolano:-)
Aby na dłużej zachować wspomnienie wspólnej zabawy, można było zrobić rodzinną, pamiątkową fotografię na wesoło w foto-budce.
Piknik uświetniły występy artystyczne naszych uczniów: wokalne, taneczne, aktorskie, nie zbrakło też gry na instrumentach. Najwięcej emocji, jak zwykle, było podczas wspólnych zabaw tanecznych z p. Luizą. Nikt nie pozostawał obojętny na gorące rytmy zumby, tańczyli razem uczniowie, rodzice i nauczyciele.
Po wspólnych zabawach można było skorzystać z mini kawiarenki, kiermaszu pysznych ciast przygotowanych przez rodziców.
Cieszymy się, że dopisała nam nie tylko pogoda ale i wspaniali goście. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia za rok!

Zespół Promocji Zdrowia Szkoły Podstawowej

[Not a valid template]

RELATED POST

Skip to content