Informacja z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 dla Rodziców i Uczniów

Szanowni Rodzice,
Sytuacja, w której wszyscy znaleźliśmy się zaskoczyła nas, przewróciła nasze życie do góry nogami, zburzyła porządek dnia codziennego, a co za tym idzie zamieszała w naszych emocjach i uczuciach. Teraz częściej niż zwykle odczuwamy lęk, strach, niepokój, smutek, złość, gniew, bezradność, niemoc. Te uczucia często powodują frustrację i w znacznym stopniu utrudniają prawidłowe codzienne funkcjonowanie.
W związku z tym pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 (która to Placówka od wielu lat współpracuje i opiekuje się szkołą, do której uczęszczają Państwa dzieci) we współpracy z pedagogiem szkolnym pragną służyć Państwu swoją pomocą. Zachęcamy i serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami (telefonicznie lub mailowo) jeśli tylko będziecie Państwo czuli i mieli taką potrzebę. Czasem zwykła rozmowa, możliwość „przegadania” sytuacji czy zdarzenia przynosi ulgę i daje siły do dalszego działania.

Drodzy Uczniowie,
W związku z nową i często trudną dla Was i również dla nas dorosłych sytuacją (okres kwarantanny, niemożność wychodzenia z domu, zdalne nauczanie) częściej niż zwykle przeżywamy smutek, złość, niepewność. Często trudno jest sobie samemu z tymi uczuciami i poradzić i dobrze jest mieć kogoś z kim można o tym porozmawiać.
Dlatego też zachęcamy Was i serdecznie zapraszamy do kontaktu i rozmowy z nami w sytuacjach, w których czujecie się bezradni czy smutni. Będziemy służyć Wam naszym wsparciem i pomocą. Czekamy na Was!!!
Zwracajcie się Państwo do nas z pytaniami, wątpliwościami i nurtującymi Was problemami.
Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie i życzymy zdrowia.

Poniżej podajemy numery telefonów oraz adres mailowy pracowników poradni:
• Iwona Abramczyk – Kocemba – pedagog (opiekun szkoły) Tel. 501 326 575
• Agnieszka Dulian – psycholog tel. 501 507 460
adres mailowy: agnieszka.dulian@gmail.com
• Iwona Gerhardt – Regucka – pedagog tel. 696 583 913
• Jadwiga Litwin – psycholog – terapeuta tel. 692 673 961

 

RELATED POST

Skip to content