Zapraszamy na Dzień Otwarty ONLINE

Szkoły Podstawowej
z Oddziałami Integracyjnymi nr 148
im. Polskich Noblistów

13 marca 2021 r., w godz. 10:00 – 13:00

Przez trzy godziny jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Będą Państwo mieli okazję:

  • obejrzeć krótkie filmiki i prezentacje pokazujące pracę Szkoły i oddające namiastkę wspaniałej atmosfery, która w niej panuje,
  • posłuchać wypowiedzi wybranych osób, m. in. dyrektora, nauczycieli (nie tylko uczących w klasach 1 – 3), pedagogów szkolnych, nauczycieli wspierających nauczanie dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, pedagogów specjalnych prowadzących różnorodne zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej, wychowawców świetlicy itd.
  • zadać pytania i uzyskać na nie odpowiedzi (będziemy odpowiadać również na pytania wcześniej zadane drogą elektroniczną poprzez formularz).

Poniżej znajduje się link do formularza elektronicznego, za pomocą którego mogą Państwo zgłosić chęć udziału we wszystkich lub wybranych spotkaniach. Można też zadać konkretne pytania, na które odpowiemy podczas spotkań. Wypełnienie formularza bardzo usprawni organizację i sam przebieg spotkań online. 

Formularz elektroniczny

Formularz będzie dostępny do środy 10 marca 2021 r.

W zakładce „Filmy, prezentacje o Szkole” zamieszczamy sukcesywnie linki do filmów, prezentacji i innych informacji o pracy naszej Szkoły, zapraszamy do ich obejrzenia. W zakładce „Rekrutacja” można zapoznać się z zasadami rekrutacji i naszą ofertą na rok szkolny 2020/2021.

 

Pozdrawiam serdecznie,
Jolanta Piekarska
Dyrektor Szkoły