„Chodźże na pole” i zagraj w piłkę:)

Zapraszamy Państwa wraz z dziećmi na kolejne zajęcia sportowe organizowane w ramach kampanii rekreacyjnej miasta Krakowa Chodźże na pole #KrakówWFormie:
Piłka nożna na Żabiej!
W piątek 28 maja o godzinie 16:00 na szkolnych boiskach SP 148 przy ul.Żabiej 20 odbędą się zajęcia – PIŁKA NOŻNA prowadzona przez pana Mirosława Kopińskiego, nauczyciela wychowania fizycznego.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy rodziców z dziećmi, którzy po długim okresie nauki i pracy zdalnej, chętnie – mamy nadzieję –  wezmą udział w plenerowej aktywności fizycznej w większym gronie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom związanym z poszukiwaniem możliwości nadrobienia wielomiesięcznych zaległości w przebywaniu na powietrzu, uprawianiem sportu i rekreacji, kampania zachęca do spędzania wolnego czasu między innymi poprzez korzystanie z atutów miejskiej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej.
Włączając się w tę kampanię, nasza szkoła proponuje ciekawe zajęcia związane z promocją zdrowego stylu życia. Pod hasłem „Chodźże na pole”, w poszczególnych dniach/blokach tematycznych będzie można znaleźć wydarzenie sportowo-rekreacyjne, którego oferta również będzie dostępna na stronach miejskich, w zakładce Kraków w formie.

#KrakowWFormie

RELATED POST

Skip to content