AKCJE, PROGRAMY I IMPREZY WEWNĄTRZSZKOLNE

– 2014/2015

PROGRAM/IMPREZA/AKCJA/WARSZTATY … NAUCZYCIELE ORGANIZUJĄCY LUB/I PROWADZĄCY
Warsztaty Integracyjne dla klas pierwszych gimnazjum” Nasza szkoła da się lubić” 

 

 

 

 Organizatorzy:Małgorzata Gadomska Renata NiziołProwadzący:Małgorzata Gadomska,  Justyna JamrózRenata Nizioł, Jolanta Łukasiewicz, Anna Nowosadzka, Teresa Chabińska, Katarzyna Błoniarz, Anna Widur, Aneta Woda, Elżbieta Olszewska

Małgorzata Nowak

Marta Gołąb, Elżbieta Imiołek, Dorota Brzezińska, Agnieszka Dąbrowska, Dominika Mazoń, Edyta Kochan, Renata Dyrba, Kinga Rokicka, Mariola Zielińska, Marzena Płachciok, Joanna Knyziak, Jolanta Herbut, Renata Goleń, Danuta Żuchowska

Prezentacja talentów Jesienny Salon Artystyczny 2012″Moje pasje” połączona z wystawą Organizatorzy:Małgorzata Bogusz, Iwona Słocka, Grażyna Łuczak, Maria Stachowska, Agnieszka  Dąbrowska
Warsztaty Bożonarodzeniowe- “Dekorowanie pierników i ciasteczek” Koordynator:Agnieszka GóźdźProwadzący:Aleksandra Koziołek, Katarzyna Tabor, Halina Dąbrowska, Agnieszka Góźdź, Marta Ziobro, Monika Stawarz, Iwona Słocka, Joanna Knyziak, Renata Dyrba, Marta Kąkol, Katarzyna Błoniarz, Iwona Włodarz, Grażyna Łuczak, Ewa Cieślik, Mariola Zielińska, Małgorzata Żurek
Warsztaty Bożonarodzeniowe dla klas I-III gimnazjum Organizatorzy:Małgorzata Nowak, Aneta WodaProwadzący:Dominika Mazoń, Anna Nowosadzka, Małgorzata Nowak, Aneta Woda
Forum biologiczne “Moje przyrodnicze pasje” Organizatorzy:Urszula ChrabąszczProwadzący:Urszula Chrabąszcz, Katarzyna Olchawa
Warsztaty Integracyjne “O zdrowiu słów kilka” dla klas 1-4 pod hasłem “Przekąski- smaczne, zdrowe i kolorowe” Organizatorzy:Grażyna Łuczek, Marta KąkolProwadzący:Katarzyna Tabor, Aleksandra Koziołek, Halina Dąbrowska, Marta Ziobro, M.Kozela, Marta Kąkol, Renata Dyrba, Iwona Włodarz, Grażyna Łuczak, Agnieszka Góźdź, Iwona Słocka
“Warzywa i owoce w natarciu”- Dzień czerwono- zielony Organizatorzy:Aneta Rawińska, Renata Nizioł, Małgorzata NowakProwadzący:Monika Stawarz, Alicja Cieplińska, Iwona Słocka, Katarzyna Olchawa, Urszula Chrabąszcz, Joanna Knyziak, Małgorzata Żurek, Małgorzata Gadomska, Jolanta Łukasiewicz, Renata Nizioł, Elżbieta Olszewska, Małgorzata Nowak, Urszula Żyła, Dominika Karska, Anna Nowosadzka, Joanna Broda, Piotr Kowalik, Katarzyna Sarba
“Warzywa i owoce w natarciu”- Dzień pomarańczowo- żółty Organizatorzy: Aneta Rawińska, Monika Stawarz, Małgorzata Nowak, Edyta KochanProwadzący:Aneta Rawińska, Monika Stawarz, Alicja Cieplińska, Marta Gołąb, Renata Goleń, Małgorzata Żurek, Mariola Zielińska, Katarzyna Sarba, Iwona Słocka, Katarzyna Olchawa, Urszula Chrabąszcz, Joanna Knyziak, Justyna Jamróz, Małgorzata Gadomska, Jolanta Łukasiewicz, Potkanowska, Elżbieta Olszewska, Teresa Chabińska, Urszula Żyła, Dominika Karska, Małgorzata Nowak, Robert Kalita, Danuta Żuchowska, Aneta Woda, Piotr Kowalik, Magdalena Bryndal
Dzień Życzliwości na Żabiej Koordynator:Iwona Słocka Mariola ZielińskaProwadzący:Luiza Dobrzańska, Monika Stawarz, Dorota Brzezińska, Renata Dyrba, Elżbieta Olszewska
Warsztaty z historii i wos-u dla klas III Koordynator:Anna FilarProwadzący:

Anna Filar, Marta Michalik, Jolanta Ślęczka

Warsztaty antynikotynowe dla klas 4-6 Koordynator:Mariola Zielińska, Joanna KnyziakProwadzący:

Monika Stawarz, Małgorzata Bogusz, Iwona Słocka, Jolanta Łukasiewicz, Mariola Zielińska, Katarzyna Sarba, Alicja Cieplińska, Anna Filar, Joanna Knyziak, Urszula Żyła, Małgorzata Żurek, Renata Goleń

 

AKCJE, PROGRAMY I IMPREZY WEWNĄTRZSZKOLNE – 2013/2014

 

Warsztaty Integracyjne dla klas pierwszych gimnazjum  ” Nasza szkoła da się lubić”

Warsztaty Bożonarodzeniowe- “Dekorowanie pierników i ciasteczek”

Prezentacja talentów Jesienny Salon Artystyczny 2012 “Moje pasje” połączona z wystawą

Warsztaty Bożonarodzeniowe dla klas I-III gimnazjum

Dzień Życzliwości na Żabiej

Warsztaty Integracyjne “O zdrowiu słów kilka” dla klas 1-4 pod hasłem “Przekąski- smaczne, zdrowe i kolorowe”

Warsztaty antynikotynowe dla klas 4-6

“Turniej rekreacyjno – zdrowotny”

“Warzywa i owoce w natarciu”- Dzień czerwono- zielony

“Warzywa i owoce w natarciu”- Dzień pomarańczowo- żółty

Warsztaty z historii i wos-u dla klas III

Forum biologiczne “Moje przyrodnicze pasje”

Ślubowanie klas 1 SP

Ślubowanie klas I Gimnazjum

Rocznica Odzyskania Niepodległości

Rocznica Uchwalenia Konstytucji  3 Maja

Program artystyczny z okazji Kanonizacji Jana Pawła II

Boże Narodzenie (Szkoła Podstawowa i Gimnazjum)

– Jasełka dla klas 1- 3

– program okolicznościowy dla klas 4 – 6

– program okolicznościowy dla klas I – III gimnazjum

Kolędowanie w języku angielskim

Kolędowanie w języku francuskim

Wielkanoc (Szkoła Podstawowa i Gimnazjum)

– program artystyczny dla klas 1- 3 SP

– program okolicznościowy dla klas 4- 6 SP

– program okolicznościowy dla klas I- III gimnazjum

Dzień Patrona X-lecie Nadania Szkole Imienia

Uroczyste pożegnanie klas III Gimnazjalnych

Zakończenie roku szkolnego-program artystyczny

Dla klas 1-3 SP

Dla klas 4-6 SP

Gimnazjum  dla klas I-II