Osiągnięcia naszych uczniów w konkurach i przeglądach pozaszkolnych w roku szkolnym 2017/2018

  • W Konkursie małopolski „XXIV Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku” zorganizowanym przez CK Podgórza
    wyróżnienie otrzymali:
    Lidia Unrug z 5a ,Maciej Orlewski, Zofia Szydełko, Jan Wiśniewski z 6a, Ewelina Bulanda z 7a
  • W XV Krakowskim Jubileuszowym Konkursie Tradycyjnej Pieśni i Piosenki Polskiej  zorganizowanym przez MDK ” Dom Harcerza”  Aleksandra Raźniak z 4b otrzymała I miejsce, nagrodę specjalną otrzymała Amelia Nowak  z 7a
  • W III Festiwalu Młodych Talentów zorganizowanym przez Zarząd Dzielnicy XII oraz Dom Pracy Twórczej „Wielopole, Welopole” nasi uczniowie Zofia Szydełko, Maciej Orlewski, Jan Wiśniewski 6a otrzymali nagrodę główną.
  • W Małopolskim Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej zorganizowanym przez Muzeum AK
    w Krakowie  wyróżnienie otrzymały:  Zofia Czechowska 2a, Aleksandra Raźniak 4b
  • Nasza drużyna zdobyła puchar z okazji 10-lecia Stowarzyszenia Nowy Prokocim „Przyjaciele”,
    za zajęcie II miejsca drużynowo. W Wielkim Turnieju Szachowym (system rozgrywek – Szwajcarski – dystans 7 rund) z okazji 650-lecia Prokocimia oraz 10-lecia Stowarzyszenia Nowy Prokocim „Przyjaciele”.
    Naszą szkołę reprezentowali: Patryk Klamka 2b; Anna Kot 5a; Dominika Machaj 5a; Hubert Dubiel 5b;
    Antoni Jelonek 5c; Emilia Turlej-Miziura 7a;
  • W XVIII Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku”
    IIm w dzielnicy reprezentacja: Paweł Doniec, Filip Hajduk, Bartłomiej Jurek, Patryk Klamka, Antoni Kopiński, Samuel Kosiec, Kacper Lorenowicz, Karol Opoczko
  •  W XV Krakowskim Jubileuszowym Konkursie Tradycyjnej Pieśni i Piosenki Polskiej z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości II miejsce zajęła Zosia Czechowska z 2a
  • W XI Edycji Konkursu Powiatowego na najpiękniejszą ozdobę świąteczną, zorganizowanym przez Centrum Kultury Podgórza, ul. Sokolska, nagrodzeni zostali:
    I m Tymon Majerczak 3b
    II m Zuzanna Trębacz 3c
    II m Emilia Trębacz 3c
    III m Patrycja Kapcia 3c
    Wyróżnienia otrzymali: Olga Jurzak, Lena Machnik, Magdalena Nocel 1c
    Wiktoria Teichmann, 3a, Kacper Banaś 3b
  • W konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej pt. Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem, zorganizowanym przez Prywatną Szkołę Podstawową nr 2 i Prywatne Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 im. Noblistów Polskich w Krakowie. Wyróżnienie otrzymała Emilia Knotek – Granatowska  z 2a
  • W dzielnicowym konkursie plastycznym „Nasza Choinka” zorganizowanym przez Centrum Kultury Podgórza Dwór Czeczów  nagrodę otrzymali:
    Anna Cholewa, Szymon Gabriel, Franek Grysiak, Joanna Kostka, Ewelina Olbrych, Alicja Rucińska,
    Mikołaj Staśko, Marcelina Jasiak, 1b Antoni Kopiński, Magdalena Necel, Zofia Rodecka 1c,
    Samanta Drożdżyńska, Janeczka Gawor, Julia Gądek, Emilia Knotek Granatowska, Julia Mączka, Jakub Płaneta, Emilka  Rzyman, Piotr Wójcik 2a,
    Alexander Buczak, Tomasz Marek, Zuzanna Marszałek, Lena Nowak, Natalia Przała, Maja Wesołowska, Karolina Witosław, Maja Uzar 2b
    Jakub Banaś, Julia Dudek, Tomasz Kostka, Oliwia Pilch, Wiktoria Teichmann, Maja  Tobiasz, Sara Unrug 3a
  • W XV edycji plastycznego konkursu powiatowego „Barwy Jesieni” , zorganizowanym przez Klub Kultury Soboniowice – jednostka organizacyjna Centrum Kultury Podgórza w Krakowie wyróżnienie otrzymali: Łukasz Korsak, Emilia Rzyman 2a
    Jan Kot 3c
  • W powiatowym konkursie plastycznym „Jesienne drzewo” zorganizowanym przez Ośrodek Szkolno – Wychowawczy przy ul. Zamojskiego nagrodę otrzymali:
    Janka Gawor, Emilia Knotek – Granatowska, Piotr Wójcik 2a
    Maciej Ślusarski, Maja Uzar, Oliwia Walas 2b
    Jędrzej Mentel 3c
  • W małopolskim konkursie plastycznym „Widokówka z Krakowa, zorganizowanym przez  Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana  nagrodę otrzymała Natalka Kempka z 1b
  • W powiatowym Konkursie Kukiełek, Lalek., Pacynek „WIEDŹMY I WIEDŹMINKI” , zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im.K.I. Gałczyńskiego ,
    otrzymali wyróżnienie Maja Wesołowska 2b i Szymon Gabriel 1b, a nagrodę otrzymała: Natalia Kempka 1b 
    Konkursy szkolne
  • Moje chwile w świetlicy!
    Im Jakub Basta 1a
    IIm Adam Ptaszyński 1b
    IIIm Dominik Korsak 4b
    wyróżnienie specjalne Karolina Witosław 2b
    wyróżnienie: Marysia Gołąbek 4b, Lena Nowak 2b, Maja Guzik – Michalec 4b
  •  „Moja zima w szklanej kuli”
    Im Iga Głuszak 3b
    IIm Łukasz Korsak 2a
    IIIm Agata Seweryn 1a
    Wyróżnienie: Dominik Korsak 4b
    Olga Krzyworzeka 5c
  • „Kalendarz Adwentowy po Angielsku”
    Klasy 1-3
    I miejsce – Maria Jagiełło 3a
    II miejsce – Sara Unrug 3a
    III miejsce – Emilia Rzyman 2a
    Wyróżnienie – Alicja Kopacz 3c
    Klasy 4-6
    I miejsce – Dominika Banaś 5b
    II miejsce – Franek Górny 4b
    III miejsce – Jan Grysiak 6a
    Wyróżnienie – Łucja Pasternak 5a                                           Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018

  • W XV Krakowskim Jubileuszowym Konkursie Tradycyjnej Pieśni i Piosenki Polskiej zorganizowanym przez MDK ” Dom Harcerza”  Małgorzata Frey z IIF otrzymała nagrodę specjalną.Amelia Nowak 7a
  • Uczennica klasy IIIE Karolina Kękuś została finalistką V Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego
    „Po polsku o historii.”
  • W małopolskim  XXIV Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku zorganizowanym przez CK Podgórza
    Maria Poproch z IIF zajęła Im , wyróżnienie otrzymał Jakub Bartosz z IIIE
  • Na XXXV Wojewódzkim i XXI Ogólnopolskim Przeglądzie Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej „Lipa 2017” zorganizowanym przez Spółdzielcze Centrum Kultury „Best” w Bielsku – Białej
    tytuł Laureata otrzymała Natalia Gąsior  z IIIE
  • Na Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej zorganizowanym przez Stowarzyszenie Passionart, Fundacja AK w Londynie, Muzeum AK, IPN
    Im w Małopolsce, III m w Polsce zajęła Małgorzata Frej z IIIF
  • Marek Żuwała zajął II miejsce indywidualnie w grupie wiekowej A – rocznik: 2001-2004 w Wielkim Turnieju Szachowym (system rozgrywek – Szwajcarski – dystans 7 rund) z okazji 650-lecia Prokocimia oraz 10-lecia Stowarzyszenia Nowy Prokocim „Przyjaciele”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy na arenie światowej, ogólnopolskiej, powiatowej, dzielnicowej

Hanna Pelczar IIE

  • Im w XII Międzynarodowym Turnieju w Gimnastyce Artystycznej Poznań
  • Im w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Gimnastyce Artystycznej Rumia 2016- klasy6fikacja Klubu Sokół
  • Im w VI Międzynarodowym Turnieju w Gimnastyce Artystycznej Carramba Cup Katowice 2017
  • Vm w Mistrzostwach Polski Juniorek w Układach Zespołowych w Gimnastyce Artystycznej Gdynia 2017
  • IIm w Międzynarodowym Turnieju w Gimnastyce Artystycznej TJ SPARTAK PREROV ODDIL MODERNI GYMNASTIKY Prerov Czechy 2017
  • IIIm w wieloboju, IVm w Finale w Międzynarodowym Turnieju Gimnastyki Artystycznej DANUBIA CUP BRATYSŁAWA 2017

GRATULUJEMY!!!
Życzymy dalszych sukcesów!!!


Jak minął rok….

2016/2017

2015/2016

2014/2015