Imię i nazwisko nauczyciela Wychowawca
Katarzyna Tabor kl.1a
Anna Lelo kl.1b
Marta Michalik kl.1c
Marta Ziobro kl.1d
Barbara Ciepiela kl.1e
Marta Kąkol kl.2a
Halina Dąbrowska kl.2b
Małgorzata Nowak kl.2c
Małgorzata Łach kl. 2d
Iwona Włodarz  kl. 3a
Grażyna Łuczak kl. 3b
Renata Kozioł kl. 3c

 

Imię i nazwisko nauczyciela Wychowawca
Jolanta Łukasiewicz  kl. 7b
Joanna Majchrzak-Broda  kl. 6b
Elżbieta Olszewska  kl. 4b
Urszula Żyła kl. 6c

 

Imię i nazwisko nauczyciela     Wychowawca
Alicja Cieplińska  kl. 8a
Klaudia Dulęba  kl. 4a
Jolanta Piekarska  
Karolina Stępień  

 

Imię i nazwisko nauczyciela      Wychowawca
Anna Filar  
Jolanta Ślęczka  

 

Imię i nazwisko nauczyciela       Wychowawca
Magdalena Bryndal  
Beata Marszałek  
Ewelina Pietroniuk  
Beata Rubiś  
Bożena Sroka  
Joanna Wadas  

 

Imię i nazwisko nauczyciela      Wychowawca
Ewa Brągiel  
Agnieszka Czechowska  

 

Imię i nazwisko nauczyciela       Wychowawca
Urszula Chrabąszcz  
Katarzyna Jakubska- Olchawa  

 

Imię i nazwisko nauczyciela        Wychowawca
Katarzyna Jakubska-Olchawa  

 

Imię i nazwisko nauczyciela SP  Wychowawca
     
Danuta Żuchowska    

 

Imię i nazwisko nauczyciela                Wychowawca
Danuta Żuchowska  

 

Imię i nazwisko nauczyciela         Wychowawca
Wojciech Wiercioch  
Imię i nazwisko nauczyciela       Wychowawca
ks. Stanisław Figura  
Edyta Kochan  
Wioletta Oświecińska- Szwej  
Imię i nazwisko nauczyciela        Wychowawca
Dorota Brzezińska  
Luiza Dobrzańska kl. 5a
Elżbieta Imiołek  kl. 5b
Robert Kalita kl. 7c
Mirosław Kopiński kl. 5c
Teodor Wójcik  

 

Imię i nazwisko nauczyciela        Wychowawca
Luiza Dobrzańska  kl. 5a
Imię i nazwisko nauczyciela        Wychowawca
Aneta Rawińska-Wiśniowska  

 

Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela Wychowawca
Muzyka    
  Edyta Kochan  
Plastyka    
  Aneta Rawińska-Wiśniowska  

 

Imię i nazwisko nauczyciela         Wychowawca
Luiza Dobrzańska kl. 5a
Elżbieta Imiołek  kl. 5b

 

Imię i nazwisko nauczyciela         Wychowawca
Halina Błoniarz  
Ewa Cieślik  
Mariola Dębowska-Zielińska  
Małgorzata Gadomska  
Aneta Gondek  
Dominika Karska-Mazoń  
Sylwia Kopacz  
Anna Madej-Nowosadzka  
Małgorzata Nawrocka-Żurek kl.7a
Renata Sas-Dyrba  
Monika Stawarz  

 

Imię i nazwisko nauczyciela      Wychowawca
Agnieszka Góźdź  
Joanna Janczy-Knyziak  
Aneta Stopnicka  
Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela      Wychowawca
Pedagodzy    
  Renata Goleń  
  Agnieszka Dąbrowska  
Logopeda    
  Klaudia Ćwikła  
Imię i nazwisko nauczyciela
Renata Darewicz  
Joanna Krajcarz  
Katarzyna Warzecha